Recenzie o Sanidex

 • Jana
  Trpím psoriázou už dlho. Pred zakúpením Sanidex som požiadal o radu svojho lekára, ktorý potvrdil, že by to pre mňa mohlo byť dobré. Mám za sebou takmer 30 dní liečby a môžem potvrdiť, že moja pokožka je takmer úplne zahojená!
  Sanidex
 • Ladislav
  V posledných mesiacoch sa mi objavila psoriáza na lakťoch a bola skutočne veľmi nepríjemná. Našťastie mi môj priateľ odporučil Sanidex. Netreba dodávať, že som si ho hneď kúpil a začal som s liečením v ten istý deň, keď som ho dostal. Jemný k pokožke, veľmi príjemný, zmierňuje svrbenie a behom pár dní som už začal vidieť vylepšenia.
  Sanidex
 • František
  Keď mi môj dermatológ poradil Sanidex, myslel som si, že je blázon! Skúšal som už aj inú prírodnú liečbu, ale bolo to úplné fiasko. Po niekoľkých dňoch používania som však musel znovu začať, pretože som okamžite začal vidieť prvé výsledky. Vysoko odporucany!
  Sanidex
 • Alžbeta
  Kúpené pre mňa aj pre moju dcéru, pretože obaja máme podráždenie psoriázy na hlave a lakťoch. Sanidex pracoval veľmi dobre na oboch, problém vyriešil veľmi rýchlo. Z výsledku sme obaja veľmi spokojní!
  Sanidex
 • Štefan
  Sanidex používam iba 10 dní a momentálne sa cítim veľmi dobre. Zápal už veľmi zoslabol a pokožka sa už začína pomaly regenerovať. Veľmi dobre! Odporučte všetkým!
  Sanidex
Užívateľské hodnotenie Sanidex
4
12